Nemzetközi rendezvényen mutattuk be a Kompetenciatérképet

"nem csak a kompetenciákról van szó, hanem arról, hogy a kutatócsoportok milyen értéket tudnak kínálni az egyetemi és a potenciális ipari partnereknek..."

A Kompetenciatérkep  a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem egyik olyan kiemelkedő platformja, amely egyedülálló módon segíti a műegyetemi  kutatócsoportokat, hogy bemutathassák milyen aktuális kutatási projekteken dolgoznak és megkönnyítse a részvételüket a Horizon Eurpe programban. A Kompetenciatérkép 2022 májusa óta működik folymatosan frissülő, dinamikus tartalommal.

Schenk Borbála, az angolul is elérhető Kompetenciatérkép (Competence Map)  szerkesztője, egy EERA – The European Energy Research Alliance workshopon mutatta be a nagyközönség számára, hogyan működik a saját fejlesztésű platform.

Köszönjük az EERA-nak a nagyszerű cikket, amely az alábbi linken is olvasható.